0
 • Hakkımızda

  Biz kimiz?

  Deva Plastik olarak 45 yılı aşan plastik bilgi ve tecrübemizi 2007 yılında tadım ve tanıtım stantlarının üretimine başlayarak sektörümüzde bir kez daha kendimizi ispatladık.
  Günden güne stant üretimi alanında yenilenen heyecanımıza tecrübelerimizi de ekleyerek ışık tutmayı ürünlerinizin tanıtımını en iyi şekilde yapmayı kendimize ilke edindik.
  Ürün yelpazemizi müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirmekteyiz.
  Firmamız Arge faaliyetlerine sürekli önem vererek var olan portföyüne yüksek kalitede yeni ürünler eklemektedir.
  Biz müşteri odaklı ve kalite felsefelerini benimseyerek sektörün en iyileri arasında yer almaktayız.
  Siz hayal edin biz gerçekleştirelim ideolojisi ile çıktığımız bu yolda yenilikçi çizgimizi bundan sonra da devam ettireceğimizi bildiririz.
  Kuruluşundan bu yana piyasa ve olumsuz rekabet koşulları ne olursa olsun kalite ve teknolojik gelişmelerden taviz vermeden müşterimize en iyi hizmeti sunmaktayız.
  Prensiplerimiz arasın da sorun odaklı değil her zaman çözüm odaklı çalışma vardır.
  Misyonumuz ; müşterilerimizin gereksinimlerini zaman-fiyat-kalite yönünden en uygun şekilde karşılamayı benimsemekteyiz.
  Vizyonumuz; Projelerimizde sunduğumuz hizmet çıtasını her geçen gün yükselterek müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak yaptığımız her yeni işte etkin,gerçekçi,kaliteli ve uygulanabilir farklı çözümler sunarak kalıcılığını sürdürmektedir.

  Kampanya ve güncellemelerden haberdar olun.